Największa oferta

 

Największa oferta artykułów szpiegowskich w Polsce

W swojej ofercie mamy ponad 5000 dostępnych produktów, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających Klientów. Są wśród nich między innymi urządzenia szpiegowskie przeznaczone do użytku amatorskiego, jak i te dostosowane dla profesjonalistów. Spy007 to nie tylko najwyższej jakości podsłuchy GSM, minikamery ukryte w zegarkach czy okularach, ale także kamery przemysłowe CCTV, lokalizatory GPS czy dyktafony szpiegowskie.

 

Szeroki wachlarz asortymentu detektywistycznego

Jeżeli potrzebujesz minikamery z rejestratorem wideo to dobrze trafiłeś! W naszym asortymencie znajdują się między innymi urządzenia ukryte w okularach, sprzętach komputerowych, długopisach czy zegarkach. Polecamy również budziki, wieszaki oraz inne szpiegowskie przedmioty codziennego użytku. Różnorodność produktów pozwala na dopasowanie sprzętu do własnych potrzeb.

 

Duży wybór urządzeń lokalizacyjnych

Warte uwagi są urządzenia do śledzenia. Pozwalają one na dyskretne monitorowanie położenia osób lub pojazdów. Proponujemy zarówno aktywne lokalizatory GPS, jak i pasywne rejestratory do zapisywania historii ruchu. W naszej ofercie znajdziesz również specjalne urządzenia rowerowe, bezprzewodowe systemy zabezpieczeń oraz lokalizatory GPS ukryte w zegarkach dla dzieci.

 

Dyskretny podsłuch telefonów komórkowych

W asortymencie Spy007 znajduje się oprogramowanie pozwalające na dyskretny podsłuch telefonów komórkowych, a tym samym na łatwe i skuteczne pozyskanie niezbędnych informacji. Nasze aplikacje są kompatybilne z większością systemów operacyjnych w telefonach typu smartfon. 

 

Czujniki wykrywające ruch


Wśród naszych produktów są również fotopułapki - popularne produkty służące do obserwowania i pilnowania określonego obszaru. Ich głównymi zaletami jest ekstremalnie długa praca na baterii. W zakresie technik obronnych, możemy szczególnie polecić profesjonalne zabezpieczenia przed podsłuchami oraz ukrytym nagrywaniem. Są wśród nich detektory pluskiew, generatory białego szumu czy urządzenia do zabezpieczania rozmów w telefonach komórkowych.

 

                                                                                                                                                           

 
Zapraszamy również do obejrzenia prezentacji wybranych produktów na naszym kanale Youtube. 


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Kamera IP z WIFI w małym zegarku  

  Kamera IP z WIFI w małym zegarku

  Kamera IP z WiFi w małym zegarze umożliwia monitorowanie dowolnego pomieszczenia z pomocą smartfonu lub komputera.

 • Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera  

  Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera

  CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ MIKROKAMERY BEZPRZEWODOWE? Inteligentny serwer IP umożliwia streamowanie obrazu z minikamery na nieograniczoną odległość za pomocą Internetu. W zestawie z urządzeniem dostarczamy za darmo aplikację do śledzenia na Android/iOS. Minikamera jest zasilana bezpośrednio z serweru IP za pośrednictwem technologii PoE (Power over Ethernet).

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD

  Wizjer do drzwi z kamerą  jest unikatowym urządzeniem, które umożliwi Ci niezawodne monitorowanie przestrzeni korytarza przed drzwiami do Twojego mieszkania. 

 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy.