Największa oferta

 

Największa oferta artykułów szpiegowskich w Polsce

W swojej ofercie mamy ponad 5000 dostępnych produktów, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających Klientów. Są wśród nich między innymi urządzenia szpiegowskie przeznaczone do użytku amatorskiego, jak i te dostosowane dla profesjonalistów. Spy007 to nie tylko najwyższej jakości podsłuchy GSM, minikamery ukryte w zegarkach czy okularach, ale także kamery przemysłowe CCTV, lokalizatory GPS czy dyktafony szpiegowskie.

 

Szeroki wachlarz asortymentu detektywistycznego

Jeżeli potrzebujesz minikamery z rejestratorem wideo to dobrze trafiłeś! W naszym asortymencie znajdują się między innymi urządzenia ukryte w okularach, sprzętach komputerowych, długopisach czy zegarkach. Polecamy również budziki, wieszaki oraz inne szpiegowskie przedmioty codziennego użytku. Różnorodność produktów pozwala na dopasowanie sprzętu do własnych potrzeb.

 

Duży wybór urządzeń lokalizacyjnych

Warte uwagi są urządzenia do śledzenia. Pozwalają one na dyskretne monitorowanie położenia osób lub pojazdów. Proponujemy zarówno aktywne lokalizatory GPS, jak i pasywne rejestratory do zapisywania historii ruchu. W naszej ofercie znajdziesz również specjalne urządzenia rowerowe, bezprzewodowe systemy zabezpieczeń oraz lokalizatory GPS ukryte w zegarkach dla dzieci.

 

Dyskretny podsłuch telefonów komórkowych

W asortymencie Spy007 znajduje się oprogramowanie pozwalające na dyskretny podsłuch telefonów komórkowych, a tym samym na łatwe i skuteczne pozyskanie niezbędnych informacji. Nasze aplikacje są kompatybilne z większością systemów operacyjnych w telefonach typu smartfon. 

 

Czujniki wykrywające ruch


Wśród naszych produktów są również fotopułapki - popularne produkty służące do obserwowania i pilnowania określonego obszaru. Ich głównymi zaletami jest ekstremalnie długa praca na baterii. W zakresie technik obronnych, możemy szczególnie polecić profesjonalne zabezpieczenia przed podsłuchami oraz ukrytym nagrywaniem. Są wśród nich detektory pluskiew, generatory białego szumu czy urządzenia do zabezpieczania rozmów w telefonach komórkowych.

 

                                                                                                                                                           

 
Zapraszamy również do obejrzenia prezentacji wybranych produktów na naszym kanale Youtube. 


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Ankieta

Czy są zainteresowani Państwo możliwością dokonania szybkich płatności w naszym sklepie?

Zdecydowanie tak
Tak
Jest mi to obojętne
Nie
Zdecydowanie nie
Nie mam zdania

Razem 0 głosów


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Secutron wizjer do drzwi  

  Secutron wizjer do drzwi

  Najbardziej zaawansowany technologicznie cyfrowy wizjer do drzwi. Główne zalety to między innymi całkowicie dyskretna konstrukcja oraz dostęp do zaawansowanych funkcji takich jak: detekcja ruchu, nagrywanie wideo, alarmy wysyłane do telefonów komórkowych, monitorowanie on-line z telefonu komórkowego.

 • Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera  

  Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera

  CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ MIKROKAMERY BEZPRZEWODOWE? Inteligentny serwer IP umożliwia streamowanie obrazu z minikamery na nieograniczoną odległość za pomocą Internetu. W zestawie z urządzeniem dostarczamy za darmo aplikację do śledzenia na Android/iOS. Minikamera jest zasilana bezpośrednio z serweru IP za pośrednictwem technologii PoE (Power over Ethernet).

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Podsłuch przez ścianę BASIC  

  Podsłuch przez ścianę BASIC

  Podstawowa wersja podsłuchu przez ścianę, który pozwala na podsłuchiwanie przez ściany o grubości do 20 cm.

 • Kamera IP z WiFi w ściennym zegarze  

  Kamera IP z WiFi w ściennym zegarze

  Mikrokamery bezprzewodowe doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach, w których szczególnie ważny jest kamuflaż. Kamera IP z WiFi w naściennym zegarze umożliwia monitorowanie dowolnego pomieszczenia z pomocą smartfonu lub komputera.