Modele RC

Model RC ze zdalnym sterowaniem wykorzystywany jest głównie dla zabawy. W naszej ofercie, oprócz tych modeli, można również znaleźć modele RC służące do różnych zastosowań profesjonalnych.

Ponieważ nie są to popularne modele, możesz u nas także znaleźć materiały konstrukcyjne, a także gotowy RC gotowy do lotu. Specjalizujemy się w modyfikacji powietrznych modeli RC. Większość naszych modeli jest wyposażona w aparat fotograficzny z własną pamięcią lub opcją transmisji wideo w czasie rzeczywistym.Kwadrokoptery z kamerą

Wśród naszych modeli RC, dostępne są małe kwadrokoptery do użytku wewnątrz pomieszczeń, jak i kwadroptery z kamerą przeznaczone do latania na zewnątrz i wykonywania fotografii lotniczych. Nasz kwadrokopter jest wyposażony w pilot zdalnego sterowania 2,4 GHz, co pozwala na kontrolę modelu RC w odległości do 2km. Do latania w takiej odległości niezbędny jest zestaw FPV, ponieważ bez niego sterowanie samolotem na odległość jest prawie niemożliwe. 

Nasz kwadrokopter może latać do 30 minut bez przerwy i unieść do 580 gramów.

 

Hexakoptery z kamerą

Podczas gdy kwadrokoptery są wykorzystywane głównie do celów hobbystycznych (ale nie wyłącznie), to hexakoptery są używane przez profesjonalistów. Hexakoptery przewyższają kwadrokoptery pod względem wysokości i stabilności lotu. Ze względu na wyższą wytrzymałość można na nim zamontować potężną kamerę DSLR i wykonywać profesjonalne zdjęcia ulicy. W naszym asortymencie znajduje się w pełni wyposażony hexakopter, tak zwany Ready to fly.

Najlepszy model, który posiadamy to hexakopter HX-009, który posiada pojemność do 2,5 kg oraz umożliwia loty do 65 minut.


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera  

  Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera

  CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ MIKROKAMERY BEZPRZEWODOWE? Inteligentny serwer IP umożliwia streamowanie obrazu z minikamery na nieograniczoną odległość za pomocą Internetu. W zestawie z urządzeniem dostarczamy za darmo aplikację do śledzenia na Android/iOS. Minikamera jest zasilana bezpośrednio z serweru IP za pośrednictwem technologii PoE (Power over Ethernet).

 • Secutron wizjer do drzwi  

  Secutron wizjer do drzwi

  Najbardziej zaawansowany technologicznie cyfrowy wizjer do drzwi. Główne zalety to między innymi całkowicie dyskretna konstrukcja oraz dostęp do zaawansowanych funkcji takich jak: detekcja ruchu, nagrywanie wideo, alarmy wysyłane do telefonów komórkowych, monitorowanie on-line z telefonu komórkowego.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Budzik z kamerą BASIC  

  Budzik z kamerą BASIC

  Niezawodny budzik z ukrytą kamerą o rozdzielczości 1280x960px oraz wsparciem kart microSD do 32GB. 

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD

  Wizjer do drzwi z kamerą  jest unikatowym urządzeniem, które umożliwi Ci niezawodne monitorowanie przestrzeni korytarza przed drzwiami do Twojego mieszkania.