Modele RC

Model RC ze zdalnym sterowaniem wykorzystywany jest głównie dla zabawy. W naszej ofercie, oprócz tych modeli, można również znaleźć modele RC służące do różnych zastosowań profesjonalnych.

Ponieważ nie są to popularne modele, możesz u nas także znaleźć materiały konstrukcyjne, a także gotowy RC gotowy do lotu. Specjalizujemy się w modyfikacji powietrznych modeli RC. Większość naszych modeli jest wyposażona w aparat fotograficzny z własną pamięcią lub opcją transmisji wideo w czasie rzeczywistym.Kwadrokoptery z kamerą

Wśród naszych modeli RC, dostępne są małe kwadrokoptery do użytku wewnątrz pomieszczeń, jak i kwadroptery z kamerą przeznaczone do latania na zewnątrz i wykonywania fotografii lotniczych. Nasz kwadrokopter jest wyposażony w pilot zdalnego sterowania 2,4 GHz, co pozwala na kontrolę modelu RC w odległości do 2km. Do latania w takiej odległości niezbędny jest zestaw FPV, ponieważ bez niego sterowanie samolotem na odległość jest prawie niemożliwe. 

Nasz kwadrokopter może latać do 30 minut bez przerwy i unieść do 580 gramów.

 

Hexakoptery z kamerą

Podczas gdy kwadrokoptery są wykorzystywane głównie do celów hobbystycznych (ale nie wyłącznie), to hexakoptery są używane przez profesjonalistów. Hexakoptery przewyższają kwadrokoptery pod względem wysokości i stabilności lotu. Ze względu na wyższą wytrzymałość można na nim zamontować potężną kamerę DSLR i wykonywać profesjonalne zdjęcia ulicy. W naszym asortymencie znajduje się w pełni wyposażony hexakopter, tak zwany Ready to fly.

Najlepszy model, który posiadamy to hexakopter HX-009, który posiada pojemność do 2,5 kg oraz umożliwia loty do 65 minut.


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

  Cena:
  329 zł
 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy. 

  Cena:
  249 zł
 • Bezprzewodowa minikamera z odbiornikiem 2,4 GHz  

  Bezprzewodowa minikamera z odbiornikiem 2,4 GHz

  Mikrokamery bezprzewodowe dają możliwość nagrywania obrazu z dużej odległości. Bezprzewodowa mikrokamera działająca na częstotliwości 2,4 GHz o 15 metrowym zasięgu.

  Cena:
  124 zł
 • Mikrofon kierunkowy BASIC  

  Mikrofon kierunkowy BASIC

  Mikrofon kierunkowy BASIC pozwoli Ci na podsłuch z odległości do ok. 30 metrów. 

  Cena:
  174 zł
 • Secutron Ultra Life WiFi, z wykrywaczem dymu  

  Secutron Ultra Life WiFi, z wykrywaczem dymu

  Kamera z czujnikiem dymu, WiFi oraz możliwością oglądania w Internecie. Urządzenie może pracować na własnej baterii do 15 dni. Low LUX kamera, do fotografowania w ciemności.

  Cena:
  1 399 zł