Dyskretna paczka

Dostarczenie zamówionego towaru odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, dostawa realizowana jest w ciągu 2-3 dni. W wiadomości elektronicznej otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia oraz link, pod którym możliwy jest monitoring przesyłki.

 

Dyskretna paczka

Na przesyłce czy w liście przewozowym nie ma informacji o nadawcy. Dzięki temu, zawartość i źródło pochodzenia przesyłki są ukryte a intencje Klienta zamawiającego w naszym sklepie pozostają dla osób postronnych tajemnicą. W celu ustalenia szczegółów dyskretnej paczki, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

 

 

 

 


Przesyłki pakowane są w sposób, który nie zdradza żadnych informacji o jej zawartości. Zamówienia dostarczane są w paczkach bez logo i oznaczeń firmowych. Wszystko to jest gwarancją zachowania pełnej dyskrecji, wartości nadrzędnej w naszej branży. Oferujemy szeroki wachlarz sprzętu szpiegowskiego, dbając przy tym o zachowanie tajemnicy naszych Klientów. 

 


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Kamera IP z WIFI w małym zegarku  

  Kamera IP z WIFI w małym zegarku

  Kamera IP z WiFi w małym zegarze umożliwia monitorowanie dowolnego pomieszczenia z pomocą smartfonu lub komputera.

 • Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera  

  Inteligentny IP serwer HD - WiFi, P2P, PoE + minikamera

  CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ MIKROKAMERY BEZPRZEWODOWE? Inteligentny serwer IP umożliwia streamowanie obrazu z minikamery na nieograniczoną odległość za pomocą Internetu. W zestawie z urządzeniem dostarczamy za darmo aplikację do śledzenia na Android/iOS. Minikamera jest zasilana bezpośrednio z serweru IP za pośrednictwem technologii PoE (Power over Ethernet).

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD

  Wizjer do drzwi z kamerą  jest unikatowym urządzeniem, które umożliwi Ci niezawodne monitorowanie przestrzeni korytarza przed drzwiami do Twojego mieszkania. 

 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy.