Dyskretna paczka

Dostarczenie zamówionego towaru odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, dostawa realizowana jest w ciągu 2-3 dni. W wiadomości elektronicznej otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia oraz link, pod którym możliwy jest monitoring przesyłki.

 

Dyskretna paczka

Na przesyłce czy w liście przewozowym nie ma informacji o nadawcy. Dzięki temu, zawartość i źródło pochodzenia przesyłki są ukryte a intencje Klienta zamawiającego w naszym sklepie pozostają dla osób postronnych tajemnicą. W celu ustalenia szczegółów dyskretnej paczki, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

 

 

 

 


Przesyłki pakowane są w sposób, który nie zdradza żadnych informacji o jej zawartości. Zamówienia dostarczane są w paczkach bez logo i oznaczeń firmowych. Wszystko to jest gwarancją zachowania pełnej dyskrecji, wartości nadrzędnej w naszej branży. Oferujemy szeroki wachlarz sprzętu szpiegowskiego, dbając przy tym o zachowanie tajemnicy naszych Klientów. 

 


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty